Karneval v Benátkách a Padova

Karneval v Benátkách a Padova, Itálie, Veneto, Benátky, 10.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 130602046

Karneval v Benátkách a Padova

Itálie » Veneto » Benátky

, HotelKarneval v Benátkách a Padova

Termín:

10.2.2018 - 12.2.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

3 dny

Doprava:

autobus  -12 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 490 Kč ()


Popis zájezdu
S účastí na jednom z tradičních nedělních vyvrcholení festivaluTermín | 10.–12. února 2018

Cena | 3 490 Kč

Nástupní místa:Ostrava | Frýdek-Místek | Nový Jičín za příplatek 400 Kč

Zlín | Kroměříž | Hranice | Přerov za příplatek 350 Kč

Olomouc | Prostějov | Vyškov | Brno | Mikulov zdarma


Den 1.
Odjezd z Brna v časných ranních hodinách přes Rakousko do Itálie, odpoledne příjezd k návštěvě romantické Padovy – procházka historickým centrem města s jednou z nejstarších univerzit Evropy, kostelem Sv. Antonína a mnoha paláci, volno na individuální večeři, přejezd na ubytování, nocleh.
Den 2.
Příjezd do Benátek, dopoledne prohlídka města s průvodcem po nejdůležitějších památkách: Náměstí San Marco, Bazilika a Kampanila San Marco, Ponte dei Sospiri (Most vzdechů), Ponte Rialto, kostel Dei Frari, Scuola San Rocco, individuální volno. Účast na tradičním nedělním vyvrcholení karnevalu, který se zde slavil od roku 1047 do konce 19. století, od roku 1972 je tato tradice obnovena a do Benátek přijíždí každoročně tisíce turistů z celého světa, které uchvátí krása, dokonalost a pestrost karnevalových masek. Odjezd pozdě večer do Česka.
Den 3.
Příjezd do Brna časně ráno.
Cena zahrnuje
Doprava autokarem, 1x ubytování v hotelu*** se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vstupné, lodní lístek do Benátek a zpět (cca 20 €), cestovní pojištění.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČEBUS, cestovní kancelář, s.r.o., IČ 26222094.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK