Karneval v Benátkách

Karneval v Benátkách, Itálie, Veneto, Benátky, 9.2.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 125502401

Karneval v Benátkách

Itálie » Veneto » Benátky

, Hotel starstarstar

LM


Karneval v Benátkách

Termín:

9.2.2018 - 12.2.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Plavby

Délka:

4 dny

Doprava:

autobus  -9 odjezdových míst

Cena od:

3 690 Kč  -19 %
2 990 Kč ()


Podnadpis
s projížďkou lodí po benátských kanálech
Program zájezdu



1. den:
odjezd v podvečerních hodinách; přejezd přes Rakousko do Itálie


2. den:
příjezd do Punta Sabbione, plavba typickým lodním autobusem „vaporetem“ do Benátek, pěší procházka po Benátkách: Canal Grande, Ponte di Rialto, kostel Santa Maria della Salute, Sv. Salvador, Most vzdechů, architektonický šperk Piazza San Marco se stejnojmennou bazilikou, Dóžecím palácem, hodinovou věží a slavnou zvonicí Campanile; odpoledne karnevalová slavnost roku: uvidíte masky ze 17. a 18. století s neuvěřitelnou historií a tradicemi; obklopení renesancí se přenesete do 18. století a stanete se svědky commedie dell´arte; vydáte se s karnevalovým průvodem k mostu Rialto, přes tržiště podél Grand kanálu na náměstí Sv. Marka a ochutnáte tradiční prosecco a speciality kraje Veneto. A co takhle romantická projížďka na gondole?, nocleh v hotelu v přímořském letovisku na okraji Benátek


3. den:
snídaně, dopoledne projížďka lodí po benátských kanálech; výlet na ostrov Murano (proslaveného po celém světě místními skláři; dominantou ostrova je dóm Sv. Marie a Donáta s románskými prvky a vzácnými mozaikami) či Burano (ostrov krajek, rybářů a charakteristických barevných fasád); den zakončíme v Benátkách na karnevalovém veselí (divadelní a hudební představení v ulicích, volba nejkrásnější masky. Odpočatí a plní dojmů, se suvenýry a karnevalovými maskami se vracíme domů. Večerní odjezd z Benátek přes Rakousko do ČR


4. den:
návrat do ČR v ranních hodinách


Cena zahrnuje
doprava lux busem,1x ubytování (hotel ***), 1x snídaně, služby průvodce, balíček na cestu, zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění UNIQA 30,- Kč/os/den, vstupné do navštěvovaných objektů, 2 denní lodní lístek (vaporetto) cca 30€ (nutné k přepravě) - vybírá se v autobuse , pobytovou taxu cca 2 €/noc (hradí se na recepci hotelu), poplatek za vjezd do Punta Sabbioni cca 8 €/os
Pořadatelem tohoto zájezdu je MONATOUR a.s., IČ 24755087.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK