Kurentovanje v Ptuji

Kurentovanje v Ptuji, Slovinsko, Moravské Toplice, 10.2.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 131632972

Kurentovanje v Ptuji

Slovinsko » Moravské Toplice

, Hotel starstarstarstar

LM


Kurentovanje v Ptuji

Termín:

10.2.2018 - 12.2.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

3 dny

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

5 990 Kč  -17 %
4 990 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: RELAX karneval ve Slovinsku
Poloha
Oblíbený hotel Termal leží v tichém prostředí lázní Moravske Toplice jen pár kroků od lázeňského resortu Terme 3000.
Podnadpis
aneb Kurent jako malovaný v nejstarším městě Slovinska v Ptuji
s ubytováním v hotelu TERMAL 4* Moravské Toplice a neomezeným vstupem do TERME 3000

NOVINKA 2018: Právě TEĎ SLEVA 1.000 Kč
Anotace
Prožijte Kurent jako malovaný v nejstarším městě Slovinska v Ptuji. Objevte největší karnevalovou slavnost, která Vás okouzlí originálními maskami a jedinečnou atmosférou a široko daleko nemá obdoby. Seznamte se s Kurenty! Poznáte je snadno a rychle. Dělají totiž nepřeslechnutelný rámus, jsou oblečeni do ovčí kůže a peří, mají podivnou hlavu s barevným zobákem, velkými zuby a dlouhým červeným jazykem. Kdo si Kurenta pohladí, bude mít štěstí po celý rok. A co si přát víc? Snad jen víno a termály v lázeňském resortu Terme 3000.
Ať žije KURENTOVANJE!
1.den
odjezd v ranních hodinách směr Mikulov, přes Rakousko do Slovinska, po poledni příjezd do lázní MORAVSKÉ TOPLICE, kde v 60. letech byly objeveny termální
prameny s „černou vodou“, ubytování, relaxace v lázeňském resortu
Terme 3000, večeře, ochutnávka domácích likérů a pálenek, nocleh
2.den
po snídani relaxace v Terme 3000, po obědě odjezd na největší karnevalovou slavnost KURENTOVANJE, ponoříte se do karnevalového reje kurentů v nejrozličnějších maskách, stará žena nesoucí v nůši svůj protějšek Vás zaručeně pobaví, stejně jako oráči rozhazující písek pro zajištění dobré úrody, nezapomeňte si pošlapat ve střepech z hliněných nádob, aby se Vás celý rok drželo štěstí, k tomu rytmy kravských zvonců a bubínků Vás doslova pohltí, až se sami přistihnete, že tančíte s průvodem, zahřejete se slovinským svařeným vínem a nasytíte se Masopustovými dobrotami, Kurentovanje je masopustní veselí a jak Vás chytne, už Vás nepustí
3.den
dopolední relaxace hotelovém wellness nebo v lázeňském resortu Terme 3000, odjezd kolem poledne do MARIBORU, druhého největšího města Slovinska s řadou historických zajímavostí, pěší procházka městem po nábřeží k nejstarší vinné révě na světě (zapsána v Guinessově knize rekordů), návrat v pozdních hodinách
Cena zahrnuje
luxbus * 2x hotel Termal 4* s polopenzí * průvodce * neomezený vstup do Terme 3000 a hotelového wellness *
Cena nezahrnuje
komplextní cestovní pojištění UNIQA 30 Kč/os/den * pobytová taxa 1,50 €/os/noc (hradí se na recepci hotelu)
Hotel
Má vlastní wellness centrum se 2 venkovními bazény (z nichž jeden je s unikátní černou vodou) a 1 vnitřním bazénem o teplotě 34 -37°C, a také finskou saunu. Hoteloví hosté mají neomezený vstup do resortu Terme 3000 se 22 venkovními a vnitřními bazény o celkové vodní ploše 5 000 m2. Nechybí ani léčebné centrum Thermalium, s nímž je hotel Termal propojen spojovací chodbou a kde se podávají rozličné procedury. Hotel Termal svými službami a kvalitou uspokojí i náročnější klientelu.
Pokoj
Hotel nabízí moderní klimatizované 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) s příslušenstvím, telefonem, TV-SAT, minibarem, trezorem a balkonem (za příplatek). Klientům je k dispozici na pokoji župan.
Stravování
Hotelová restaurace nabízí bohatý výběr evropské, ale i tradiční slovinské kuchyně. Polopenze je nabízena formou výborných švédských stolů (snídaně a večeře).
Pořadatelem tohoto zájezdu je MONATOUR a.s., IČ 24755087.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK